Znak JAWAjízdy Všichni v Estonsku  

Index fóra JAWAjízda

Davy se louci
Registrovat pro příspívání

Strom | Novější dříve Předchozí kategorie | Další kategorie | Dolů
Autor Vlákno
Davy
Podáno dne: 16:32 8.12.2008
Guru
Související: 16.3.2006
Město: Lovosice/Praha
Davy se louci
Dneska mi zjistili epilepsii, mel jsem druhej zachvat. Nesmim ridit, nesmim pit, nesmim ponocovat ... a zrejme uz to tak bude na hodne dlouho. Takze se timto loucim s jawajizdou a pri te prilezitosti preju vsem vsechno nej do noveho roku a hezky svatky.
Deadman
Podáno dne: 18:28 8.12.2008
Guru
Město: Praha
Re: Davy se louci
Tvoji kamaradi zustanou tvymi kamarady ikdybys mel treba aids a lepru dohromady. Urcite to nejak zkloubime.
Kubrt
Podáno dne: 11:42 10.12.2008
Expert
Související: 9.3.2007
Město: Mohelnice
Podáno dne: 12:42 10.12.2008
Guru
Související: 17.3.2006
Město:
Davy
Podáno dne: 13:42 10.12.2008
Guru
Diky.
Dneska mi obvodacka napsala antidepresiva, snad se z toho nejak vyhrabu.
Nejhorsi je ze poradne nevim co mi je. Zaroven jsem prodelal boreliozu, takze to muze bejt klidne chronicka infekce nervovy soustavy. Ale neurolozka o tom nechce ani slyset a jinej nez spadovej neurolog me neveme, maj narvano.
Dokupy se to bohuzel rychle neda. Minimalne rok bez problemu nez budu smet zas ridit, pit nebudu smet uz nikdy a budu muset dodrzovat spankovej rezim, takze nejaky hledani taboriste do noci uz ne :(
Sim
Podáno dne: 16:15 10.12.2008
Guru
Město: Plzen
Tezko k tomu neco vyjadrovat, necte se to prijemne me, natoz jak je tobe, kdyz to sam pises ... zmenit zivotni styl se da, ale je mi jasny, ze vlastne mas zakazany skoro vsechno, cos do tedka praktikoval rad. Takze nezbyva nez drzet palce, at to neni tak divoky, jak to vypada.

----------------

Davy
Podáno dne: 21:11 10.12.2008
Guru
jeste je tu Zeliho reseni. Uprimne receno, nebejt Lenky ....
Sim
Podáno dne: 21:35 10.12.2008
Guru
takhle na to nekoukej.

Sice to je o nejakej ten level jinde, ale kdyz mi doktori (po zhruba pul roce pokusu lecit to jako chripku) oznamili, ze mam astma, uvazoval sem, co to bude pro me znamenat. Na jednu stranu sem byl rad, ze aspon vim, co se deje, na druhou ten pocit, ze to asi lepsi nebude, nic moc. Ted sem ve stadiu, kdy vecer v zacoudeny hospode pro me znamena jistotu, ze se par noci potom nevyspim a treba takova pravidelna mesicni motoschuze se pro me obcas stava formalitou. Cigara mi nechybi, ale ty lidi (ktery si cigo odpustit nedokazou a tim padem se s nima v hospode u stolu potkam malokdy) docela jo. Travu sem uz nemel ani nepamatuju (asi naposledy s tebou u Franty "Marianske lazne" O ) a bylo dost prilezitosti, kdy bych si dal, ale proste sem si to nechal ujit... celkove ubyla hospoda a chlastacky vseobecne (tak je jasny, ze taky starnem, zejo) ale nemuzu rict, ze by to takhle stalo za starou belu.

Proste meni se podminky, meni se priority a cile ... no a vzdycky jde o to, ze kdyz neco konci, neco jinyho zacina - jen to objevit a jit za tim. Je spousta veci, co ted pujde hur nebo nepude vubec, ale zrovna tak je spousta veci, co te dokazou chytit a bavit te, akorat o tom nevis.

Takze nevzdavat a hledat

----------------

Podáno dne: 19:24 14.12.2008
Město: Hambas
Davy
Podáno dne: 11:18 15.12.2008
Guru
Ja jsem schopnej snyst hodne, ale musim mit cil. Ted uz zadnej nemam. Takovej zivot jakej se mi nabizi me nelaka.
Nechcete nekdo moji Yamahu? Popis je v bazaru na motorkarich, pridam nahradni bocni kapoty. Na cene by jsme se nejak dohodli.
romixx
Podáno dne: 13:15 15.12.2008
Guru
Město:
Ahoj Davy. Motorku bych zatim neprodaval, na to je vzdycky casu dost. Asi se neumim vzit do toho, co prave prozivas a nechci byt netaktni, ale vidim to podobne jako ostatni - nic neni ztraceno. Co jsem si o epilepsii precetl, tak je dnes uspesne lecitelna a s jistymi drobnymi omezenimi lze vest normalni zivot. Pokud se ovsem zamyslim nad tim NORMALNI, tak se asi predpoklada nechlastat (o jinych vecech se ani nezminuji), poradne spat, zbytecne se nestresovat atd. Kdyz bych to mel vzit podle sebe, tak chlastem si privozuji spolecenske konflikty (zrovna treba ted na firemnim vecirku), stresovanej jsem stale a pravidelny spanek leda tak ve snu. Takze suma sumarum neni o co stat. Vono jak starnu, tak stejne zacina bejt pohodlnejsi tohle vsechno odbourat. Byt tebou, tak se zabejcim a poperu se tou nemoci. Udelam vsechno mozne i nemozne, abych se uzdravil a pokud by se mi to nepodarilo, tak pak teprv bych rezignoval, prodal masiny a koupil si klarinet...
Davy
Podáno dne: 14:07 15.12.2008
Guru
Lidi, diky za podporu. Ten psychickej stav je nesdelitelnej. V podstate porad vidim pred sebou slovo "nikdy". Uz nikdy nebudu uplne zdravej, nikdy se nebudu moct sam na sebe spolehnout. Ty drobny omezeni jsou v podstate dost fatalni. Ne proto ze bych nejak touzil po ozirani se a ponocovani, ale proto ze nesmim i kdybych nahodou chtel. Z toho plyne hrozne moc veci, kdyz se nad tim clovek zamysli. Treba jawajizda utrum, i kdyz mi vratej ridicak. Nebyla jedina kdy by se dalo pokazdy jit pravidelne spat, az snad ta posledni.
Prodavam zatim jenom Yamahu a auto. Jawku nikdy neprodam, na ty, az nebude zbyti, si skocim v Usti do Porty Bohemiky. Jedina vyhoda je ze uz chapu Zeliho. To je strasny, kdyz clovek nevidi vychodisko ze svoji situace. Realne to vychodisko existuje a clovek to vi, ale racionalni mysleni nefunguje.
Hrabe_X
Podáno dne: 14:23 15.12.2008
Guru
Město:
zdar,
budu drzet palce!
Do hospody bys snad aspon obcas zasel, ne?
hx
Jarek
Podáno dne: 14:37 15.12.2008
Guru
Související: 27.3.2006
Město:
Anicka
Podáno dne: 20:50 15.12.2008
Guru
Město: Trutnov
Davy, antidepresiva ber, az kdyz uz opravdu neni jiny vychodisko...
Dodrzovat nejakou zivotospravu by mel kazdej, to neni na skodu, a rizeni ti zase dovolej, uvidis ze bude lip. A kamarady mas porad, takze na nejaky louceni zase zapomen.
Sim
Podáno dne: 7:04 16.12.2008
Guru
Mas pravdu v tom, ze to dost stve, kdyz neco nesmis, bez ohledu na to, jestli to vubec nekdy chces nebo nechces udelat. Jenze to je prave to, ze je potreba k tomuhle pristupovat racionalne a s cistou hlavou. S cukrovkou a podobnejma libuskama je to podobny, proste omezeni tam sou, ale jde o to si najit takovej zpusob existence, abys je nemusel vnimat a nepripoustel si, ze te to omezuje.

----------------

Kubrt
Podáno dne: 15:06 16.12.2008
Expert
Davy
Podáno dne: 16:24 16.12.2008
Guru
Sime, presne tak, najit si zpusob existence kde si clovek nepripousti ze omezeni existuje. Proto se loucim. Nebo si snad dovedes predstavit abstinujiciho motorkare co chodi kazdej den pravidelne spat?
Sim
Podáno dne: 11:08 17.12.2008
Guru
Kubrte, no ja ti nevim, ja kdyz sem modelaril, tak to obcas byl takovej stres, ze sem to rozmlatil O

----------------

Sim
Podáno dne: 11:21 17.12.2008
Guru
Pokud bych to mel brat doslova, tak si to predstavit dovedu - do hospody chodim tak jednou do mesice (a to este kdyz mi Beza nebo Franta cinknou, ze je schuze). Doma si obcas cucnu vina, ale vubec by mi nevadilo, kdyby misto toho byl rybizovej nektar nebo rajcatova stava - je to proste jen o tom, ze to vino je doma castejc nez zminovany druhy dve varianty. Pivo sem behem podzima dost omezil a minimalne v polovine pripadu si stejne davam birella (treba na zminovanych schuzich, zpatky ridim). A pravidelny spani mam taky, bohuzel jinak nez bych si predstavoval - i kdyz bych chtel obcas usnout po zpravach, malokdy vytuhnu pred pulnoci

Jasne, to co tu popisuju nedodrzuju nejak striktne (treba ted v patek byla firemni akce a mesic zpatky sem byl ve sklipku) bo neni duvod. Ale verim tomu, ze kdyby duvod byl, alternativa se najit da.

Vem si treba kdyz mas decko (i kdyz tady sem ten posledni, kdo muze v tomhle neco radit, zejo) - kolega z prace Luda (jo, romixxi, je to on ) se mnou sem tam hodi rec o motorkach, co novyho kde a jak... no a obcas se dozvim, ze synka vytah na tu a tu akci a ze se mu tam moc libilo... ale vecer zase hezky domu. Malej spokojenej a Luda tim padem taky

----------------

Davy
Podáno dne: 15:40 17.12.2008
Guru
modelarit jsem zacal uz po prvnim zachvatu. Ted stavim brutalni stroj na zavody kolem pylonu. Jako lek proti depresi jsem si do nej zrovna koupil motor. Ale bez auta jsem bohuzel nahranej, nedostanu se na letiste. Snad se najdou nejaky dobrovolnici z okoli.

Pruty mam jeste tusim doma, ale listek uz mi neplati a nikdy me to moc nebavilo.

Nic ale nenahradi cestovani, motorky a lidi kolem nich.

Jeste jsem to nevzdal, menim doktory jak na bezicim pase, zkousim i lecitele. Zkousim to uhrat na prechozenej zanet mozkovejch blan. Dneska jsem byl zase na krvi, kamarad z jawamanie mi zaridil rozbor esli mi nechybej mineraly atp.. Nicmene, sance je cim dal tim mensi a i kdybych to uhral na neco jineho, tak minimalne rok je v prdeli. Leda uplatit neurologa. Mam nabidku, ale nevyuziju ji. Toho bych se bal.
Deadman
Podáno dne: 11:29 18.12.2008
Guru
Město: Praha
Slo by pouzit Maspeho letiste na Tocny? To mame blizko, tam s tebou kdykoliv zajedeme.
Kubrt
Podáno dne: 15:38 18.12.2008
Expert
Hrabe_X
Podáno dne: 15:43 19.12.2008
Guru
Město:
Hlasim se ke Kubrtovi.... me taky este nigdo nalityho nevidel...
Iceman
Podáno dne: 14:32 17.2.2011
Související: 31.7.2008
Město:

----------------
Iceman

Davy
Podáno dne: 8:17 18.2.2011
Guru
Jezdim, ale nechlastam a musim dodrzovat denni rezim a cpat se praskama.

Momentalne resim kde sehnat nejakyho doktora kterej by mi byl ochotnej napsat posudek na paragliding :)
Iceman
Podáno dne: 21:17 18.2.2011
Související: 31.7.2008
Město:

----------------
Iceman

frantisek
Podáno dne: 21:30 4.3.2011
Expert
Související: 12.9.2006
Město: prestice
Davy
Podáno dne: 8:35 7.3.2011
Guru
Kurnik, Rumunsko a Bosna, to zni dobre. Hmmmmmm.....
Strom | Novější dříve Předchozí kategorie | Další kategorie | Index

Registrovat pro příspívání

Hledat
Uživatel:

Heslo:

Poslat heslo

Registrace!
Koukni na fotky
 Server běží na systému XOOPS 2.0.15 © 2001-2003 The XOOPS Project