Znak JAWAjízdy Všichni v Estonsku  

Index fóra JAWAjízda
   Technika
     SOUSTRUH
Registrovat pro příspívání

Strom | Novější dříve Předchozí kategorie | Další kategorie | Dolů
Autor Vlákno
romixx
Podáno dne: 7:00 10.10.2008
Guru
Související: 16.3.2006
Město:
SOUSTRUH
Pratele - kamaradi.

Tento text bych mel smerovat asi predevsim na Bezu a Frantu prestickeho, coby majitele soustruhu, nicmene hodim to sem, at je rad a nazoru co nejvic. Zkratka mam moznost koupit tento zanovni soustruh z roku 1928. Jaky by jste na to meli nazor? Na co si mam dat pozor? Zrejmne aby nehazelo sklicidlo, aby nebylo vychozene loze, co dal? Take mi z fotky neni jasne, kde naji pricny a podelny suport odecty milimetru. Na fotce neni zrejme, ze by u ovladacich kolecek byly nejake stupnice. Existuji soustruhy bez odectu mm? Kde shanite obrabeci noze? Kolik stoji? Pokud by vas neco napadlo, budu rad. Diky. romixx.

Podáno dne: 11:32 10.10.2008
Guru
Související: 17.3.2006
Město:
Re: SOUSTRUH
romixx
Podáno dne: 9:14 13.10.2008
Guru
Město:
Ahoj Bezo. Diky za rady. V nedeli jsem si byl soustruh prohlednout s nasledujicim vysledkem: stupnice na posuvy to ma, jen byly na fotkach skryty, moznost natoceni suportu o uhel taky. Celkove je to stara rajda, ale je za 15 000 a za to se da sotva koupit takovej ten nejmensi hodinarskej soustruh z Ciny. Chybi tomu ale mozna podstatna vec a to je nastavec na hrot do konika. Je k tomu akorat ten posledni dil a zrejmne by to chtelo jeste mezikus ve forme morsekuzelovy redukce. Da se to nekde sehnat?

romixx
Podáno dne: 13:01 13.10.2008
Guru
Související: 17.3.2006
Město:
kybic
Podáno dne: 16:02 20.10.2008
Guru
Město:
kybic
Podáno dne: 16:13 20.10.2008
Guru
Město:
romixx
Podáno dne: 17:57 20.10.2008
Guru
Město:
No vono je to nakonec jeste trochu jinak. Ten souhruh na fotkach nebude ten, kterej nakonec koupim. Ten chlap ma 2 a ten druhej, ac starsi, tak se mi libil vic. Ma prizmaticky loze narozdil od plocheho na fotkach, ma vetsi tocnej prumer a celkove na mne pusobil lip. Prej je po starym dedkovi, kterej na nem jezdil akorat v nedeli do kostela..... Byl namazanej, a jednodussi konstrukce. Nejaky ozubeny kola jsou v bedne vedle. Navic to ma pridelanou jeste pridavnou prevodovku z nejaky prvorepublikovy motorky, tak ji nejhur prodam zblblejm veteranistum na burze. Kazdopadne dik za konzultace, ja jsem o tom mluvil jeste s par soustruznikama a ty mne docela vystrasili, ze uz to bude vyrachtany. Na druhou stranu pry existujou moznosti repase, jak uz tady Jirka naznacil. V nejhorsim to budu pouzivat na lesteni pod chrom.
Jeste jsem chtel poprosit, kde jsou presne prodejny univerzum v Plzni a nevite, do kolika maji otevreno?
Strom | Novější dříve Předchozí kategorie | Další kategorie | Index

Registrovat pro příspívání

Hledat
Uživatel:

Heslo:

Poslat heslo

Registrace!
Koukni na fotky
 Server běží na systému XOOPS 2.0.15 © 2001-2003 The XOOPS Project