Znak JAWAjízdy Všichni v Estonsku  
maryjans 30.6.2011
natalial 30.6.2011
hughwarr 30.6.2011
ethelalw 30.6.2011
louielea 30.6.2011
agathapo 30.6.2011
juliatho 30.6.2011
osmondfe 30.6.2011
danniedr 30.6.2011
jasperol 30.6.2011

Články o našich akcích.
 
Autor : Jarek
Číslo článku : 21
Audience : Default
Verze 2.00.01
Datum zveřejnění: 8.11.2006 19:04:21
Přečteno : 3125
Akce

Zdar jawajízdo, nejsem žádnej velkej pisálek, ale tahle akce si žádá komentář.

Začátek byl v pátek, jako první přijeli hovada z Přeštic pak následovali další Dejvák, Deadman, atd.Začali jsme vařit gulášek pod dohledem Bobana, ten měl zlomený zapěstí tak nás jenom buzeroval jak se vaří.

Klidu popíjíme 10% Gábinku a v jedenáct hodin je na světě první hra. Tahání menhirů za motorkou. Této soutěže se zmocnili Deadman a Franta. Frantovo Jawka utáhla dva kameny najednou. Pak se z hovadinama roztrhl pytel. Další soutěž byla nastartování rotavátoru to se povedlo až odpoledne v sobotu. Velká hromada písku posloužila jako hora Říp. Padla hláška „vyjedeme až nahoru“. Začal Franta jako první zahrabal jawku, pak následoval Kybic se svou Hondou. Otevřel jsem mu vrata, aby měl větší rozjezd. Rozjel se fouknul jí tam statečně a začal jí tůrovat. Vzal za heft a otáčky letěly do mrákot. Jen si neuvědomil že jeho mrtvice nemá omezovač. Najedou rána a motor šel jen na jeden válec. Kybic řekl asi došel benzín. Pak následoval můj nový přírůstek VFR 750 vjel jsem do písku a začala hrabačka 1,2až 6 čoudu bylo dost.

Další atrakcí byl bazén. Všichni spontánně naskákali do vody, jen textiláče Frantu jsme tam museli hodit ve věcech. Další hra byla roztrháme si ryfle. Vtom byl nejlepší Dejvák a Kybic. Ve dvě hodiny ráno začal někdo brutálně zvonit. „Průser volové, Franto bez to zařídit“
Franta otevřel vrata a tak nasupená sousedka a říká „tu muziku maličko stáhněte nemůže spát.

V tom přišel Kybic otrhanej jako samice a začal zvát sousedku dál. Že je to tu dobrý, ať se jde s námi vykoupat a zachlastat. Pak už jsme jí neviděli. Konec běsnění byl ve tři ráno když Dejvák pěstí rozbil okno a roztrhl si ruku. Zavolal své mámě a tah odlezla na pohotovost a tam mu ruku sešili (4 stehy).

V sobotu ráno se nikomu vstávat moc nechtělo. Vyprostili jsme motorky z hromady písku. Kybic začal rozebírat motorku, proč to nejede. V zápětí se zjistilo, že prasknul dřík ventilu. Pak se začalo betonovat. Přijíždějí další účastníci. Pšenka a Ilona. Okamžitě se zapojili do pracovního procesu. Jen Vlčák přijel pozdě, kdy už bylo vybetonováno. Neměl to ale zadarmo. Sotva co slezl z Afriky už byl oblečený v bazénu. Sobotní kalba byla relativně v klidu. Koukli jsme na video na předchozí akce. Nejšťavnatější byla ta u Mártyho.

Jak bych tuto akci na závěr okomentoval.
Pracovní plán jsme dodržely za těžkých psychických a fyzických ztrát.


Bilance: prasklý ventil, rozbité okno, květináč, sešitá Dejvákova ruka a neskutečně nasraný sousedi.

4
Stránka vhodná pro tisk Poslat článek
Komentář je vlastnictvím jeho autora. Neodpovídáme za jeho obsah.
Poslal Vlákno

Hledat
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Koukni na fotky
 Server běží na systému XOOPS 2.0.15 © 2001-2003 The XOOPS Project